PŘIHLÁŠKA NA KONFERENCI MANAGEMENTLAB 2019

Vstupné zahrnuje program, jídlo a nealko nápoje, večerní občerstvení.
Po vyplnění a odeslání registračního formuláře Vám do uvedené e-mailové schránky zašleme program konference, organizační informace a fakturu za vstupné. 

VSTUPNÉ:  4.500 Kč

Pro studenty a absolventy MBA u Společnosti pro management a leadership a pro partnery konference jsou připraveny zvýhodněné vstupenky. Podrobnější informace včetně slevových kódů jsou součástí osobní elektronické pozvánky na akci. 

Pokud máte specifické požadavky na stravu (vegetariánská strava, bezlepková dieta nebo jiné omezení), dejte nám o tom prosím vědět, prostřednictvím registračního formuláře. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.

Komunikace probíhá elektronickou formou.
Storno je platné po jeho potvrzení organizátorem (e-mailem).

Při zrušení registrace do 10ti pracovních dnů před datem akce včetně, je účtován poplatek ve výši 30 % účastnického poplatku.
Při zrušení registrace v kratší době než 48 hodin před datem akce včetně, je účtován poplatek ve výši 100 % účastnického poplatku. 

CO SE STANE, AŽ ODEŠLETE ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU?

Brzy se Vám znovu ozveme ohledně bližších informací k Vaší digitální účastnické kartě a platbě. Pokud by se tak nestalo, neváhejte nás prosím kontaktovat telefonicky, možná si zařádil spammový filtr.

Pokud Vám přihláška nejde odeslat, nejspíše jste nezadali veškeré potřebné informace. V tomto případě, budou políčka pro chybějící informace označena červeně, abyste mohli informace snadno doplnit.